0

Kontakta oss


Örjan Björklund
Chefredaktör, ansvarig utgivare
08-666 15 06
orjan.bjorklund@tandlakarforbundet.se

Christer Johansson
Annonsansvarig, produkt/platsannonser
08-666 15 27
christer.johansson@tandlakarforbundet.se

Carina Lööf Frohm
Layout, produktionsansvarig
08-666 15 16
carina.frohm@tandlakarforbundet.se

Elisabeth Frisk
Radannonser, prenumerationer
08-666 15 13
elisabeth.frisk@tandlakarforbundet.se

Thomas Jacobsen
Vetenskaplig redaktör
thomas.jacobsen@tandlakarforbundet.se

Björn Klinge
Vetenskaplig redaktör
bjorn.klinge@tandlakarforbundet.se

Lasse Mellquist
Kontaktperson alla platsannonser
08-666 15 28
jobbsajt@tandlakarforbundet.se

Linda Persson
Webbredaktör
08-666 15 19, 070-589 95 95
linda.persson@tandlakarforbundet.se


Mats Karlsson
Journalist
08-666 15 17
mats.karlsson@tandlakarforbundet.se

Janet Suslick
Journalist
08-666 15 26
janet.suslick@tandlakarforbundet.se
  • Följ
    Tandläkartidningen
    Twitter
  • Tandläkartidningen på Facebook

Mobilanpassning
AV
Mobilanpassning
AV

Du har klickat på en artikel på Tandläkartidningen+.
Här finns exklusivt material för Tandläkartidningens prenumeranter och Tandläkarförbundets medlemmar. För att nå det krävs inloggning.
Är du prenumerant loggar du in med ditt prenumerantnummer (finns på din faktura).
Är du medlem loggar du in med ditt personnummer.

Problem med inloggningen? Kontakta webbredaktören: linda.persson@tandlakarforbundet.se
Prenumerera på Tandläkartidningen Bli medlem i Tandläkarförbundet