Kontakta oss

Dela artikeln

Vill du tipsa oss eller skriva en debattartikel? Hör av dig till redaktionen@tandlakartidningen.se

 

Har du frågor om din prenumeration? Kontakta vår kundtjänst på  tandlakartidningen@pressdata.se eller 08-799 63 38 (öppet 08.00-18.00)

 

 

Hilda Zollitsch
Chefredaktör, ansvarig utgivare
08-666 15 06, 070-581 83 38
hilda.zollitsch@tandlakartidningen.se

Janet Suslick
Reporter
08-666 15 26
janet.suslick@tandlakartidningen.se

 

 

 

 

Anna Norberg
Reporter och webbredaktör
08-666 15 17
anna.norberg@tandlakartidningen.se

 

 

carina-frohm
Carina Lööf Frohm
Layout, produktionsansvarig
08-666 15 16
carina.frohm@tandlakartidningen.se

 

 

 

 

Kristoffer Nylén
Layout
kristoffer.nylen@tandlakartidningen.se

  tomas
Thomas Jacobsen
Vetenskaplig redaktör
thomas.jacobsen@tandlakartidningen.se

bjorn
Björn Klinge
Vetenskaplig redaktör

bjorn.klinge@tandlakartidningen.se

 kontakt-christer
Christer Johansson
Annonsansvarig, produkt/platsannonser
08-666 15 27
christer.johansson@tandlakartidningen.se

 

 

Dela artikeln
Tandläkartidningens veckonyhetsbrev
Copyright © Tandläkartidningen 2014 | Österlånggatan 43
Box 1217 | 111 82 Stockholm
Telefon 08-666 15 00 | redaktionen@tandlakarforbundet.se
Ansvarig utgivare: Hilda Zollitsch